кула Победен плик александър василев тенис Място на раждане прекъсващ главина

БТА :: Димитър Кузманов проведе съвместни тренировки с младата надежда в тениса  Александър Василев
БТА :: Димитър Кузманов проведе съвместни тренировки с младата надежда в тениса Александър Василев

Българският талант Александър Василев отива в академията на Надал - Tennis.bg

Първо и само в ПИК! Наследникът на Гришо луд по Светлана (снимки) -  Информационна агенция ПИК
Първо и само в ПИК! Наследникът на Гришо луд по Светлана (снимки) - Информационна агенция ПИК

Новини - Българска федерация по тенис

Да вдигаш купи на 12 - как се изгражда един шампион, мечтаещ за топ 10 |  Корнер.dir.bg
Да вдигаш купи на 12 - как се изгражда един шампион, мечтаещ за топ 10 | Корнер.dir.bg

MAP Tennis - АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ С ВТОРО МЯСТО НА ТУРНИР ОТ ITF Сашко Василев  завоюва второ място на турнира Dema Cup J4. Той и партньорът му Вардан  Манукян записаха три победи и
MAP Tennis - АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ С ВТОРО МЯСТО НА ТУРНИР ОТ ITF Сашко Василев завоюва второ място на турнира Dema Cup J4. Той и партньорът му Вардан Манукян записаха три победи и

Ognjen Milic Alexander Vasilev CACAK OPEN 2021 U14 TK Sloboda Cacak 01 –  Mali Igrači
Ognjen Milic Alexander Vasilev CACAK OPEN 2021 U14 TK Sloboda Cacak 01 – Mali Igrači

Александър Василев и словачка спечелиха титлите на международния турнир до  18 г. на ITF в Санта
Александър Василев и словачка спечелиха титлите на международния турнир до 18 г. на ITF в Санта

Александър Василев и Каролина Краймер (Словакия) спечелиха титлите при  юношите до 18 години на международния турнир на ITF в Санта Марина - Утро
Александър Василев и Каролина Краймер (Словакия) спечелиха титлите при юношите до 18 години на международния турнир на ITF в Санта Марина - Утро

Иванов и Василев се класираха за 1/4-фианлите на ITF турнира в Нидерландия  - Тенис - Мъже - Gong.bg
Иванов и Василев се класираха за 1/4-фианлите на ITF турнира в Нидерландия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Бъдеще за родния тенис: Братовчедът на Гришо Александър Василев - Тенис -  Sofia Open 2019 - Gong.bg
Бъдеще за родния тенис: Братовчедът на Гришо Александър Василев - Тенис - Sofia Open 2019 - Gong.bg

Статии на тема "александър василев" - Tennis.bg

Истината за първия братовчед на Григор Димитров - Александър Василев

Две български победи на тенис турнира в Пазарджик - Спорт - БНР Новини

Александър Василев спечели титлите в Дубай, Йоана Константинова е трета в  Мексико - По света и у нас - БНТ Новини
Александър Василев спечели титлите в Дубай, Йоана Константинова е трета в Мексико - По света и у нас - БНТ Новини

Тенис анализи - Александър Василев стана двоен шампион на... | Facebook

MAP Tennis - СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НИ В ХАСКОВО И БРОНЗ ЗА АЛЕКСАНДЪР  ВАСИЛЕВ Шестима наши състезатели взеха участие в турнира от втора категория  на ITF за юноши и девойки до
MAP Tennis - СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НИ В ХАСКОВО И БРОНЗ ЗА АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ Шестима наши състезатели взеха участие в турнира от втора категория на ITF за юноши и девойки до