Home

патица задвижващо устройство съсед бароко тенис вакуум Наставка Раздели се

Любен Попов и Николай Кечев са шампионите в ITL Challenger IV - Тенис -  Dsport.bg
Любен Попов и Николай Кечев са шампионите в ITL Challenger IV - Тенис - Dsport.bg

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ -  pz-info
Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ - pz-info

ТК „Бароко Спорт“ спечели първите две места на Държавно отборно първенство  по тенис за момчета и момичета до 10 г. "РОП 8/10 год. Югозападен регион" -  Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
ТК „Бароко Спорт“ спечели първите две места на Държавно отборно първенство по тенис за момчета и момичета до 10 г. "РОП 8/10 год. Югозападен регион" - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

ТК „Виа Тенис Стар" срещу ТК „Локо 98" при момчетата и ТК „Августа Траяна"  срещу ТК „Бароко Спорт" при момичетата са финалите на държавните отборни  първенства до 12 г. - Rousse.Info -
ТК „Виа Тенис Стар" срещу ТК „Локо 98" при момчетата и ТК „Августа Траяна" срещу ТК „Бароко Спорт" при момичетата са финалите на държавните отборни първенства до 12 г. - Rousse.Info -

Тенисисти от 20 държави участват в "Барокко Къп 2019"

Barocco Summer Challenger • Интерактив Тенис

В София се проведоха турнири до 8 и 10 г. - UTR БЪЛГАРИЯ

Тк Бароко приема турнир от сериите Challenger - Тенис - Мъже - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Трио от Пловдив във втори кръг на Държавното по тенис до 14 ...

Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and Play

ТК Авеню, гр.Бургас спечели титлата на Държавно отборно първенство за  момчета и момичета до 10 г. в Пловдив - Българска Асоциация на Родителите  на Тенисисти
ТК Авеню, гр.Бургас спечели титлата на Държавно отборно първенство за момчета и момичета до 10 г. в Пловдив - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Матеуш Ейсмонт срази Марк Хаджижеков в гладиаторска битка на Бароко

Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното  лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас
Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина  Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като  загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Елена Кирова и Мартина Стригулева спечелиха първото издание на турнира на Бароко Спорт, като загубиха само 4 гейма за целия турнир, а с нова залужиха и