Home

възражение Марко Поло съмнение линейка славия цска порой Дефиле самонадеяност

Кошмарна гледка! Не могат да отворят линейката за пострадалия Георги Петков  ВИДЕО
Кошмарна гледка! Не могат да отворят линейката за пострадалия Георги Петков ВИДЕО

Мачът между Славия и ЦСКА влезе в историята ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт |  ФАКТИ.БГ
Мачът между Славия и ЦСКА влезе в историята ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Сериозни трудности с отварянето на линейката на стадион "Славия" - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Сериозни трудности с отварянето на линейката на стадион "Славия" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА би Славия в голов трилър и ужасен инцидент с Георги Петков

Славия и ЦСКА направиха зрелище след кошмарен инцидент с Георги Петков - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Славия и ЦСКА направиха зрелище след кошмарен инцидент с Георги Петков - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Неотварящата се линейка на стадион „Славия“ стигна и до Италия - Славия -  Dsport.bg
Неотварящата се линейка на стадион „Славия“ стигна и до Италия - Славия - Dsport.bg

Пет гола, два червени картона и глътнат език при зрелищен успех на ЦСКА над  Славия
Пет гола, два червени картона и глътнат език при зрелищен успех на ЦСКА над Славия

Линейка на терена по време на Славия - Локо (Сф) ВИДЕО

ЦСКА-София“ спечели мач с припаднал вратар и счупена линейка - Новини СЕГА

ЦСКА с нова крачка към титлата

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. —  FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. — FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА

Линейка на "Армията" и меле след жесток сблъсък ВИДЕО

Недопустимо: Трудности с отварянето на линейката забавиха извеждането на  Георги Петков
Недопустимо: Трудности с отварянето на линейката забавиха извеждането на Георги Петков

Драма на "Овча купел": ЦСКА обърна Славия, Гошо Петков в болница - Gol

ЦСКА надви Славия след шеметно второ полувреме, кошмарен инцидент с Георги  Петков беляза мача - По света и у нас - БНТ Новини
ЦСКА надви Славия след шеметно второ полувреме, кошмарен инцидент с Георги Петков беляза мача - По света и у нас - БНТ Новини

ЦСКА и Славия не се победиха на "Армията" - Футбол

Разкриха проблема със заключената линейка при инцидента с Гошо Петков

След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на  терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - Nova.bg
След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - Nova.bg

След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха  с минути? - Bgonair
След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха с минути? - Bgonair