Home

сръчност се натъкни орган резултат от мача цска славия издигнати Движещ се Самоугаждане

ЦСКА - Славия, "червените" са на финал! - Topsport.bg

ЦСКА - Славия 1:0, Али Соу открива резултата - Topsport.bg

А група - Статистика за ЦСКА (София) срещу Славия (София) - Мачове |  Резултати | Статистика
А група - Статистика за ЦСКА (София) срещу Славия (София) - Мачове | Резултати | Статистика

ЦСКА-София" и "Славия" завършиха при нулево равенство - efbet Лига

ЦСКА срази Славия за три минути и оглави класирането - БГ Футбол - efbet  Лига - Gong.bg
ЦСКА срази Славия за три минути и оглави класирането - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Нова издънка за ЦСКА този път на ''Армията'', Ел Маестро продължава да  търси първа победа - efbet Лига - Dsport.bg
Нова издънка за ЦСКА този път на ''Армията'', Ел Маестро продължава да търси първа победа - efbet Лига - Dsport.bg

Славия размаза ЦСКА 1948 при 18-годишните и е на финал за Купата на БФС -  БГ Футбол - Други - Gong.bg
Славия размаза ЦСКА 1948 при 18-годишните и е на финал за Купата на БФС - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Новият треньор на ЦСКА 1948: Слабите резултати на Славия не ни дават  спокойствие - KotaSport
Новият треньор на ЦСКА 1948: Слабите резултати на Славия не ни дават спокойствие - KotaSport

ЦСКА №1 в Ефбет лига след луди три минути срещу Славия ВИДЕО

ЦСКА - Славия 1:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

ЦСКА продължава с незадоволителното представяне, не успя да бие Славия - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
ЦСКА продължава с незадоволителното представяне, не успя да бие Славия - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА победи Славия с 3:2 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

Славия излъга ЦСКА 1948 в дебюта на Славков и влезе Топ 6 (ВИДЕО) - Спортни  новини
Славия излъга ЦСКА 1948 в дебюта на Славков и влезе Топ 6 (ВИДЕО) - Спортни новини

ЦСКА се спъна и в Славия – Тема Спорт

ЦСКА победи Славия само за три минути и поведе в класирането (ВИДЕО) ᐉ  Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ЦСКА победи Славия само за три минути и поведе в класирането (ВИДЕО) ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

БТА :: ЦСКА се наложи над Славия с два гола в рамките на пет минути през  второто полувреме
БТА :: ЦСКА се наложи над Славия с два гола в рамките на пет минути през второто полувреме

Агитката на "ЦСКА-София" опита да запали стадиона на "Славия" - Новини СЕГА

Славия поведе на ЦСКА с 2:0 още до 12-ата мин. с голове на Тони Тасев и  Иван Минчев, "червените" победиха при дузпите и са на финал (ВИДЕО) - Спорт  - Телеграф
Славия поведе на ЦСКА с 2:0 още до 12-ата мин. с голове на Тони Тасев и Иван Минчев, "червените" победиха при дузпите и са на финал (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф

ЦСКА отново разочарова, добра се до равенство със Славия ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ЦСКА отново разочарова, добра се до равенство със Славия ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ