Home

Duplicate координата поле тенис австралия жени подвиг път Столова

Канада се класира за полуфиналите на отборния турнир по тенис на жени "Били  Джийн Къп" за първи път от 35 години, САЩ елиминира Швейцария - WOW Media
Канада се класира за полуфиналите на отборния турнир по тенис на жени "Били Джийн Къп" за първи път от 35 години, САЩ елиминира Швейцария - WOW Media

Сензация и при жените в Мелбърн

Арина Сабаленка е втората финалистка на "Аустрелиън Оупън"

Новини - Австралия Оупън Жени 2023

БТА :: Фаворитките при жените на Откритото първенство на Австралия по тенис  записаха победи в третия кръг
БТА :: Фаворитките при жените на Откритото първенство на Австралия по тенис записаха победи в третия кръг

Летящ старт за тениса в Австралия

Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени  - Gong.bg
Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени - Gong.bg

Австралия се класира за финала на отборния турнир по тенис за жени "Били  Джийн Къп"
Австралия се класира за финала на отборния турнир по тенис за жени "Били Джийн Къп"

Ема Радукану се завърна на корта с победа - Тенис - Жени - Informiran.net

Вондроушова е готова за битката срещу "супер жената" Свитолина на  "Уимбълдън" - Тенис - Голям шлем - Gong.bg
Вондроушова е готова за битката срещу "супер жената" Свитолина на "Уимбълдън" - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при  жените - По света и у нас - БНТ Новини
44 години по-късно Австралия отново има своя шампион на Australian Open при жените - По света и у нас - БНТ Новини

Непобедена през 2023-та: Сабаленка с ново страховито представяне и място в  1/8-финалите - Tennis.bg
Непобедена през 2023-та: Сабаленка с ново страховито представяне и място в 1/8-финалите - Tennis.bg

Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени  - Informiran.net
Казахстан и Австралия стартираха с победи на "Били Джийн Къп" - Тенис - Жени - Informiran.net

Световната №1 се класира на финал в Австралия - Topsport.bg

Джулия Терзийска: След година искам да се готвя за Австралия - Тенис - Жени  - Gong.bg
Джулия Терзийска: След година искам да се готвя за Австралия - Тенис - Жени - Gong.bg

Днес става ясен финалът на "Уимбълдън" при жените - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Днес става ясен финалът на "Уимбълдън" при жените - Тенис - Голям шлем - Gong.bg