Home

лимит абсолютно никога левски хебър футбол Микропроцесорна обществен Формата

Левски преотстъпи двама футболисти на Хебър – Ние пазим традициите в  пазарджишкия футбол!
Левски преотстъпи двама футболисти на Хебър – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Левски с поглед към вътрешното първенство, посреща Хебър - По света и у нас  - БНТ Новини
Левски с поглед към вътрешното първенство, посреща Хебър - По света и у нас - БНТ Новини

Левски - Хебър 1:0 - Gol

Левски ще излиза от шока с бой по Хебър - Gol

Левски - Хебър 1:0, развоят минута по минута - Topsport.bg

Левски - Хебър по ТВ: Къде да гледаме четата на Любо Пенев срещу "сините" в  Първа лига?
Левски - Хебър по ТВ: Къде да гледаме четата на Любо Пенев срещу "сините" в Първа лига?

Левски победи Хебър с гол на Роналдо в четвъртата минута от добавеното  време - По света и у нас - БНТ Новини
Левски победи Хебър с гол на Роналдо в четвъртата минута от добавеното време - По света и у нас - БНТ Новини

Левски излъга Хебър с гол в 95-а минута

ФОТОГАЛЕРИЯ: Левски- Хебър 1:0, стадион „Георги Аспарухов“ -  TribunaSofia.bg: Спортни новини за Левски, ЦСКА и други
ФОТОГАЛЕРИЯ: Левски- Хебър 1:0, стадион „Георги Аспарухов“ - TribunaSofia.bg: Спортни новини за Левски, ЦСКА и други

Левски прекрати серията от 11 мача без победа - сломи Хебър: Нападател с  дебютни голове (ВИДЕО)
Левски прекрати серията от 11 мача без победа - сломи Хебър: Нападател с дебютни голове (ВИДЕО)

Левски - Хебър: (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Левски - Хебър на живо: Къде да гледате по ТВ

ПАК РОНАЛДО! Левски би Хебър в 94-та минута (ВИДЕО)

Левски се оплака от съдийството в мача с Хебър - претенциите на "сините" -  БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Левски се оплака от съдийството в мача с Хебър - претенциите на "сините" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Кога и къде да гледаме домакинството на Левски срещу Хебър - Спортни новини

Преди гостуването на Левски (София) – Ние пазим традициите в пазарджишкия  футбол!
Преди гостуването на Левски (София) – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Левски - Хебър 4:0 - Gol

Хебър обича да "хапе" Левски през пролетта ВИДЕО

Хебър посреща Левски пред пълни трибуни – Ние пазим традициите в  пазарджишкия футбол!
Хебър посреща Левски пред пълни трибуни – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

БТА :: Снимки

Левски – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Левски излиза с всичко най-добро срещу Хебър Пазарджик на „Герена“ - По  света и у нас - БНТ Новини
Левски излиза с всичко най-добро срещу Хебър Пазарджик на „Герена“ - По света и у нас - БНТ Новини

Хебър - Левски 0:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Левски - Хебър 0:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Голмайсторът на Хебър: Имаше игра с ръка при попадението на Левски (ВИДЕО)  - Спортни новини
Голмайсторът на Хебър: Имаше игра с ръка при попадението на Левски (ВИДЕО) - Спортни новини